diensten
HACCP E-learning
Flexibel leren met directe impact






diensten
Flexibel leren met directe impact
Heeft u te maken met personeelswisselingen of stelt uw auditor duidelijke eisen aan training voorafgaand aan inzet? Dan is het niet praktisch om te wachten op een jaarlijkse klassikale training. Met de HACCP e-learning van Mérieux NutriSciences | Expert Partners zorgt u ervoor dat medewerkers snel, aantoonbaar en praktijkgericht getraind zijn, op het moment dat het nodig is.
alle trainingen
Uitgebreide leertrajecten met certificering en praktijkopdrachten.
Als een dienstverlener werkzaamheden gaat uitvoeren in uw productieomgeving ontstaan er weer nieuwe risico’s, vooral op het gebeid van veiligheid. Deze 4e en laatste module voegt de beheersmaatregelen die u kunt opleggen toe aan de bezoekers productie e-learnings.
Corona is bij ons en zal nog wel even bij ons blijven. We zien dat onze maatschappij en omgang met elkaar hierdoor veranderd zijn. Deze E-learning behandelt de voornaamste beheersmaatregelen die nodig zijn binnen uw organisatie om verspreiding van het virus te voorkomen.
Vanuit de diverse voedselveiligheidsstandaarden wordt fooddefense benoemd als beheersmaatregel om een bewuste besmetting van uw product te voorkomen. Fooddefense wordt ook wel TACCP genoemd. (Threat Assessment Critical Control Points) U heeft natuurlijk een risico inschatting vastgelegd in uw kwaliteitssystematiek, daaruit zal oplettendheid van uw personeel als één van de beheersmaatregelen zeker naar voren komen. Deze e-learning geeft een stuk kennis over fooddefense en de belangrijkste beheersmaatregelen waar u uw personeel hard bij nodig hebt.
Het 5S systeem is een handig, van oorsprong Japans, systeem om je werkplek schoon en opgeruimd te houden. Vaak is 5S de eerste stap in de implementatie van TPM en lean-projecten. Deze e-learning laat de deelnemers kennis maken met dit systeem. Het motiveert en creëert draagvlak voor een effectieve implementatie.
De privacywetgeving (de AVG) is best een lastig onderwerp. In deze E-learning leert uw personeel hoe hiermee om te gaan en hoe te handelen bij twijfel m.b.t. beheer van persoonsgegevens. Met deze kennis kan een data lek worden voorkomen.

De privacywetgeving (de AVG) is best een lastig onderwerp. In deze E-learning leert uw personeel hoe om te gaan met verwerking van persoonsgegevens. Met deze kennis kan uw medewerker de juiste keuzes maken in de verwerking van persoonsgegevens.

Corona is bij ons en zal nog wel even bij ons blijven. We zien dat onze maatschappij en omgang met elkaar hierdoor veranderd zijn. Deze E-learning behandelt de voornaamste beheersmaatregelen die nodig zijn binnen uw organisatie om verspreiding van het virus te voorkomen.
over ons als trainer
Onze trainingen komen rechtstreeks uit de praktijk. Ontwikkeld en gegeven door specialisten die zelf dagelijks klanten begeleiden. Daarom zit elk programma vol praktijkvoorbeelden, herkenbare situaties en slimme tips. Wij geloven dat leren leuk én effectief moet zijn. Verwacht dus interactieve sessies, persoonlijk afgestemd op uw praktijk en realiteit.
Erkend voor subsidie
Onze trainingen zijn erkend met de Alimento- en Qfor-certificering. Dat betekent dat ze aantoonbaar voldoen aan hoge standaarden op het gebied van klanttevredenheid, inhoud, didactische kwaliteit en resultaatgerichtheid. Dankzij deze erkenning komen zowel onze in-company als open trainingen in aanmerking voor subsidie. Een onafhankelijk bewijs dat u bij ons investeert in trainingen met kwaliteit én impact.
