Klaar voor de nieuwe standaard in verpakkingswetgeving.
Transparantie over herkomst, verantwoordelijkheid over impact.
AI in QA vandaag toepasbaar.
Dashboard omgeving binnen QA online over de risicoanlyse grondstoffen
QA Online - Risicoanalyse Grondstoffen

QA Online - Risicoanalyse Grondstoffen

In een wereld waarin voedselveiligheid niet kan wachten tot morgen, helpt onze training “QA Online: risicoanalyse grondstoffen” je om direct grip te krijgen op de gevaren in je keten. Met heldere begeleiding en digitale tools faciliteert KTBA dat je risicoanalyses maakt die niet alleen voldoen, maar ook versterken. Zo bouw je vandaag aan betrouwbaarheid en continuïteit voor de toekomst.

Aanmelden

Waarom deze training?

  • Toegankelijke expertise & praktische toepassing – Of je nu net start of al ervaren bent, je leert werken met de modules Relaties, Grondstoffen en Risicoanalyse in QA Online, inclusief de koppeling met cruciale externe databronnen zoals RASFF.
  • Gidsende digitale kracht – In plaats van handmatige, foutgevoelige werkwijzen, gebruik je slimme dashboards en real-time databronnen om risico’s effectief te identificeren, te beoordelen en te managen.
  • Van compliance naar controle én vertrouwen – Na deze training kun je zelfstandig risico’s in grondstoffen beoordelen, beheersmaatregelen bepalen en zo je organisatie versterken met daadkrachtige risicobeheersing.

Wat ga je leren?

  • Een gestructureerde onboarding in QA Online: van leveranciersbeheer (module Relaties) tot grondstoffenregistratie en dashboardgebruik voor risicoanalyse.
  • Praktische toepassing: invoer van eigen grondstoffen, gebruik van de RASFF-koppeling, uitvoeren van analyses en interpretatie van outputs.
  • Handvatten voor effectieve beheersing van gevaarlijke grondstoffen via geautomatiseerde rapportage en actuele inzichten—je concreet hulpmiddel in de kwaliteitsorganisatie.

Tuesday

13

January 2026

€620

Per persoon

Demo video

Locatie

KTBA Training

Trainingen worden verzorgd op meerdere manieren, natuurlijk rekening houdend met eventuele extra kosten die dat meebrengt. Samen zoeken we een oplossing die het beste past.

Trainingsvorm

Locatie Kaatsheuvel, op uw locatie, in uw regio, 1-op-1 coaching

Duur

7 uur

Doelgroep

Talen

Programma

09:00– 12:00 uur | Ochtendprogramma

12:30 – 13:00 uur | Lunch aangeboden door KTBA

13:00 – 16:00 uur | Middagprogramma

Beschikbare data

13-01-2026 - Kaatsheuvel

Alimento subsidie voor voedingsindustrie

Allereerst is er Alimento. Alimento groepeert sectorale diensten voor voedingsbedrijven, hun werknemers, bakkers en onderwijs. KTBA Training kan u via Alimento een korting op trainingen aanbieden, oplopend tot 40%.

Inschrijven

Locatie Mechelen

In uw regio

+€100,- p.p.

Op uw locatie

1-op-1 Coaching

1

Persoonlijke gegevens

2

Organisatiegegevens

3

Trainingsgegevens
Vul hier een beschikbare datum in
620
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Persoonlijke gegevens
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

1

Persoonlijke gegevens

2

Organisatiegegevens
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

over ons als trainer

Wij zijn adviseurs én opleiders

Onze trainingen komen rechtstreeks uit de praktijk. Ontwikkeld en gegeven door specialisten die zelf dagelijks klanten begeleiden. Daarom zit elk programma vol praktijkvoorbeelden, herkenbare situaties en slimme tips. Wij geloven dat leren leuk én effectief moet zijn. Verwacht dus interactieve sessies, persoonlijk afgestemd op uw praktijk en realiteit.

Over ons

Cedeo-erkenning

Onze trainingen zijn CEDEO-gecertificeerd, wat betekent dat ze voldoen aan hoge eisen op het gebied van klanttevredenheid, inhoud, didactiek en resultaatgerichtheid. Een onafhankelijk bewijs dat u bij ons traint met kwaliteit én impact.