Klaar voor de nieuwe standaard in verpakkingswetgeving.
Transparantie over herkomst, verantwoordelijkheid over impact.
AI in QA vandaag toepasbaar.
Verpakkingsmaterialen voor voedselproducten
Verpakkingsmaterialen voor Specificatie Beheerders

Verpakkingsmaterialen voor Specificatie Beheerders

In een wereld waarin verpakkingsmaterialen meer zijn dan verpakkingsmateriaal, zorgt onze training “Verpakkingsmaterialen voor specificatie beheerders” dat jij de regie neemt. Wij gidsen je in het beoordelen van materialen volgens wettelijke vereisten én retailerspecifieke eisen. Praktisch, actueel en met oog voor detail - zodat je vandaag de veiligheid en betrouwbaarheid in jouw organisatie verstevigt.

Aanmelden

Waarom deze training?

  • Rechtstreeks toepasbare kennis – Leer Verordening (EG) 1935/2004, (EG) 10/2011, PPWR (Packaging and Packaging Waste Regulation), het Nederlandse warenwetbesluit en het Belgische KB over verpakkingen kennen én interpreteren voor jouw dagelijkse praktijk.
  • Gidsende expertise – Niet alleen theorie, maar praktische tips, oefeningen en direct toepasbare casussen helpen je stapsgewijs bij het beoordelen van DoC’s, technische fiches en het opbouwen van productdossiers.
  • Van kennis naar daadkracht – Je krijgt niet alleen inzicht, maar ook de handvatten om zelfstandig verklaringen van overeenstemming te beoordelen en verpakkingsinformatie correct in jouw klantsysteem in te voeren.

Wat ga je leren?

  • Praktisch inzicht in voedselcontactmaterialen, regelgeving, migratievormen én speciale eisen van retailers zoals Trace One AH en Impact Buying.
  • Hands-on opdrachten: je beoordeelt echte DoC’s en technische datasheets en stelt productdossiers op.

Thursday

12

February 2026

€620

Per persoon

Demo video

Locatie

KTBA Training

Trainingen worden verzorgd op meerdere manieren, natuurlijk rekening houdend met eventuele extra kosten die dat meebrengt. Samen zoeken we een oplossing die het beste past.

Trainingsvorm

Locatie Kaatsheuvel, op uw locatie, in uw regio, 1-op-1 coaching

Duur

7 uur

Doelgroep

Talen

Programma

09:00– 12:00 uur | Ochtendprogramma

12:30 – 13:00 uur | Lunch aangeboden door KTBA

13:00 – 16:00 uur | Middagprogramma

Beschikbare data

12-02-2026 - Zwolle

Alimento subsidie voor voedingsindustrie

Allereerst is er Alimento. Alimento groepeert sectorale diensten voor voedingsbedrijven, hun werknemers, bakkers en onderwijs. KTBA Training kan u via Alimento een korting op trainingen aanbieden, oplopend tot 40%.

Inschrijven

Locatie Mechelen

In uw regio

+€100,- p.p.

Op uw locatie

1-op-1 Coaching

1

Persoonlijke gegevens

2

Organisatiegegevens

3

Trainingsgegevens
Vul hier een beschikbare datum in
620
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Persoonlijke gegevens
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

1

Persoonlijke gegevens

2

Organisatiegegevens
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

over ons als trainer

Wij zijn adviseurs én opleiders

Onze trainingen komen rechtstreeks uit de praktijk. Ontwikkeld en gegeven door specialisten die zelf dagelijks klanten begeleiden. Daarom zit elk programma vol praktijkvoorbeelden, herkenbare situaties en slimme tips. Wij geloven dat leren leuk én effectief moet zijn. Verwacht dus interactieve sessies, persoonlijk afgestemd op uw praktijk en realiteit.

Over ons

Cedeo-erkenning

Onze trainingen zijn CEDEO-gecertificeerd, wat betekent dat ze voldoen aan hoge eisen op het gebied van klanttevredenheid, inhoud, didactiek en resultaatgerichtheid. Een onafhankelijk bewijs dat u bij ons traint met kwaliteit én impact.