diensten
Voor managers
Van compliance naar leiderschap






diensten
Van compliance naar leiderschap
Als manager in de voedingsmiddelenindustrie bent u eindverantwoordelijk voor processen die direct raken aan bedrijfscontinuïteit, reputatie en maatschappelijke verantwoordelijkheid. Of u nu stuurt op voedselveiligheid, duurzaamheid, audits of organisatieontwikkeling: uw rol vraagt om meer dan alleen kennis van de norm.
Onze managementtrainingen zijn ontwikkeld voor mensen in strategische posities: QA-managers, kwaliteitsdirecteuren, teamleiders of verantwoordelijken voor compliance of ESG-beleid. U leert hoe u beleid vertaalt naar werkbare structuren, hoe u borging slim inricht en hoe u uw team meeneemt in verandering.
We bieden ruimte voor reflectie en actie, koppelen theorie aan praktijk en zorgen dat u als leider sterker staat in een wereld die steeds complexer wordt.
alle trainingen
Uitgebreide leertrajecten met certificering en praktijkopdrachten.
Na een voedselveiligheidstraining via e-learning (link voedselveiligheid en hygiëne) of in een groep zijn er altijd personeelsleden die graag meer willen weten over HACCP en hoe dit nu werkt. Dit zijn de toppers binnen uw productie die niet alleen leergierig zijn maar ook graag met u meedenken. Met deze e-learning geeft u deze personeelsleden meer basiskennis zodat zij beter met u kunnen meedenken over de beheersing van voedselveiligheid. Deze e-learning is ook uitermate geschikt voor de beginnende HACCP-team leden en uw leidinggevenden die u graag meer wilt betrekken bij de beheersing van voedselveiligheid.
Als leidinggevende wil je het beste uit je team halen. Maar hoe zorg je dat je de juiste balans vindt tussen sturen, begeleiden en coachen? Zeker in een omgeving waar voedselveiligheid, kwaliteit en planning continu om aandacht vragen én je team bestaat uit collega’s met uiteenlopende achtergronden en ervaringsniveaus.
Corona is bij ons en zal nog wel even bij ons blijven. We zien dat onze maatschappij en omgang met elkaar hierdoor veranderd zijn. Deze E-learning behandelt de voornaamste beheersmaatregelen die nodig zijn binnen uw organisatie om verspreiding van het virus te voorkomen.
Weet je echt wat er moet gebeuren wanneer een terugroepactieverandert in een crisis? In onze training “Crisis Management” leiden weje doelgericht door alle stappen: van herkenning van het risico tot toetsingvan je respons. Met deze training verstevig je niet alleen je compliance, maarbouw je aan veerkracht en duidelijk leiderschap in je organisatie.
Ontdek hoe kunstmatige intelligentie (AI) het werk van kwaliteitsmanagers in de voedingsindustrie tr

De privacywetgeving (de AVG) is best een lastig onderwerp. In deze E-learning leert uw personeel hoe om te gaan met verwerking van persoonsgegevens. Met deze kennis kan uw medewerker de juiste keuzes maken in de verwerking van persoonsgegevens.

Corona is bij ons en zal nog wel even bij ons blijven. We zien dat onze maatschappij en omgang met elkaar hierdoor veranderd zijn. Deze E-learning behandelt de voornaamste beheersmaatregelen die nodig zijn binnen uw organisatie om verspreiding van het virus te voorkomen.

Vanuit de AVG wordt een goede beheersing van privacy verwacht. Eén van de onderdelen hiervan is het benoemen van een verantwoordelijke op het gebied van dataprivacy. Deze E-learning is gericht op het aanbrengen van de kennis die deze nodig heeft om zijn taak goed te kunnen uitvoeren.

Voedselcontactmaterialen kunnen stoffen afgeven die in je producten terechtkomen - en zo de veiligheid van de consument beïnvloeden. Daarom is het essentieel dat je weet hoe je deze materialen kritisch beoordeelt. In deze training helpen wij je stap voor stap om binnen je kwaliteitssysteem, zoals je HACCP-plan, solide beslissingen te nemen over wat je gebruikt en hoe je dat verantwoordt.

Het ultieme doel van elke foodprofessional is het creëren van een duurzame voedselveiligheidscultuur - niet louter een checklist. Voedselveiligheidscultuur omvat de normen, waarden en het gedrag binnen je organisatie, en vormt de basis voor echte verandering en kwaliteit. In deze training begeleiden wij je stapsgewijs om deze cultuur zichtbaar, beheersbaar en stevig verankerd te maken in je organisatie.

Een HACCP-teamleider is meer dan een coördinator: je bent de drijvende kracht achter voedselveiligheid en kwaliteitsborging in je organisatie. In onze driedaagse Advanced-training leid je jouw team effectief richting een future-proof HACCP-plan, dat past binnen hedendaagse kwaliteitsstandaarden als BRC, IFS en FSSC 22000. Samen werken we aan veiligheid, daadkracht én duurzaam vertrouwen.
over ons als trainer
Onze trainingen komen rechtstreeks uit de praktijk. Ontwikkeld en gegeven door specialisten die zelf dagelijks klanten begeleiden. Daarom zit elk programma vol praktijkvoorbeelden, herkenbare situaties en slimme tips. Wij geloven dat leren leuk én effectief moet zijn. Verwacht dus interactieve sessies, persoonlijk afgestemd op uw praktijk en realiteit.
